Suret

Wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych, w niektórych przypadkach, jest posunięciem korzystniejszym niż zakup. Jest to usługa dedykowana Klientom, którzy cenią sobie niskie i przewidywalne koszty związane z wykorzystaniem wózków widłowych oraz sprzętu magazynowego do realizacji zadań transportowych.

Wynajem wózków pozwala również dostosować tabor maszyn dozwiększonych obciążeń logistycznych i transportowych firmy.

 

Wypożyczalnia wózków to także świetna opcja dla wszystkich tych, dla których wózki widłowe stanowią alternatywny sposób rozwiązania problemów z wewnętrzną logistyką przedsiębiorstwa. Oferujemy Państwu kilka dogodnych form wynajmu wózków widłowych.

 

Krótkoterminowy wynajem wózków

 

Firma SURET w swej ofercie posiada usługę wynajmu krótkoterminowego. Jest ona skierowana do wszystkich klientów, którzy nie korzystają na co dzień z wózków widłowych lub w swej codziennej pracy napotykają na czynności, wymagające dodatkowego wykorzystania wózków widłowych, m.in. w takich pracach jak:

Okresowe spiętrzenie: produkcji, załadunków oraz rozładunków

Potrzebę rozładunku towaru

Użycia dodatkowego wózka widłowego w codziennej pracy logistyki przemysłowej

Zastąpienie uszkodzonego wózka widłowego na czas jego naprawy

Dzięki usłudze wynajmu krótkoterminowego mają Państwo możliwość wykorzystania wózków widłowych, a także sprzętu magazynowego do realizacji zadań wspomagających Państwa logistykę wewnątrzzakładową i nie stanowiących dużego obciążenia budżetu Firmy.

W ramach usługi wynajmu krótkoterminowego istnieje możliwość również wynajmu wózka widłowego z operatorem. Dodatkowo, istnieje możliwość wynajęcia oraz przetestowania wózka widłowego marki Clark, która pozwoli Państwu na podjęcie decyzji o zakupie niezawodnego sprzętu.

Długoterminowy wynajem wózków

Dla Firm, w których wózki widłowe są używane intensywnie, bądź chcą one uniknąć wysokich kosztów inwestycyjnych związanych z zakupem a później z utrzymywaniem floty, proponujemy usługę wynajmu długoterminowego.

Korzystając z usługi wynajmu długoterminowego w naszej firmie, mają Państwo zagwarantowaną pełną obsługę serwisową, systematyczne przeglądy techniczne oraz naprawy wózków widłowych przez cały okres wynajmu.

Wynajem wózków widłowych jest nie tylko nowoczesną formą organizacji logistyki wewnątrzzakładowej ale pozwala również uniknąć wysokich kosztów inwestycji i utrzymania serwisowego floty.
K
O
N
T
A
K
T